TEMPO TOPTAN

STREÇ 150 METRE 50 CM

Ürün Kodu : TOP-100.1111
84,38 TL

Ürünün farklı seçenekleri

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • STREÇ 150 METRE 50 CM

  Palet Streç Film, Streç veya Streç Sargı, çeşitli maddelerin havayla olan etkileşimini ortadan kaldırmak amacıyla sarılmasında kullanılan şeffaf paketleme malzemesi ya da plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sıkıca sarıldığı ögeleri tutar. Buna karşılık ısı uygulandığında küçülür ve gevşer.

  Bu ürün sıkça yük paketlemek için kullanılır, fakat aynı zamanda küçük ürünleri paketlemek için de kullanılır.

  *      Streç film, yüzeyinde biriken statik elektrik sayesinde pürüzsüz yüzeylere kolayca tutunur.

  *     Endüstriyel kullanıma yönelik streç filmler, ürün veya paket gruplarının dağılmasını önleyerek taşımada kolaylık sağlar. Bu özelliği ile sanayi tipi streç filmleri ev ve ofis taşımacılığında kullanabilirsiniz.

  *  Streç film, elastik yapısı sayesinde yiyeceklerin havayla etkileşimini ortadan kaldırarak daha uzun süre taze kalmalarını ve sağlıklı bir ortamda saklanmalarını sağlar. Yiyeceklerinizi paketlemede, saklamada ve taşımada gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  Ürün Hakkında

  *      Büyük çaplı paketleme işleriniz için en iyi çözümü sunar.

  *      Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre güvenle kullanım imkanı sunar ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.

  *      Ürünlerinizi ve eşyalarınızı sararken aralardaki boşluğu alarak size yer kazandırır ve tozdan, lekelerden, dış etkenlerden korur. Kendiliğinden yapışma özelliği ile uygulanması pratiktir.

  *      Gıda dışı ürün kullanımına uygundur.

  Hemen siparişinizi verin, ürününüzü en kısa sürede teslim alın!

   

  Kullanım Alanları

  Streç film; mobilya sektöründe, cam eşya sektöründe, beyaz eşya sektöründe ve daha birçok iş alanında yaygındır. Sanayi tipi streç filmin kullanılma amacı, ambalajlanan ürünlerin sabit kalmasını sağlamaktır. Kolilere yerleştirilen malzemeler, kalın ebatlardaki streç film ile sarılarak, nakliye esnasında hasar görmesi önlenir.

Benzer Ürünler
İlgili Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.